3 pomysły na najlepszy wieczór kawalerski w Krakowie

Na całym świecie kraków słynie ze swoich zabytków oraz niepowtarzalnego imprezowego klimatu. To idealny punkt docelowy na wieczór kawalerski. Poznaj 3 pomysły, dzięki którym spędzicie noc swojego życia w dawnej stolicy królów Polski.

Najlepsze kluby w Krakowie

Najpopularniejszym i zarazem najbardziej sprawdzonym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest impreza w nocnym klubie. Co weekend na krakowskim starym mieście można spotkać grupy rozbawionych kawalerów, świętujących ostatnią noc wolności przyszłego pana młodego. Na Rynku i w jego okolicach znajdziemy kluby, które sprostają nawet najbardziej wybrednym gustom. Znajdzie się coś dla fanów dyskotek, ciężkiego brzmienia, stylu retro, techno i wielu wielu innych. Wszystko zależy od tego jak i gdzie chcemy się bawić. Najczęściej przed wyjściem na imprezę polecamy zjeść jakiś porządny obiad bądź kolację wypić kilka “mocniejszych” i następnie ruszać  w drogę. Jak zorganizować wieczór kawalerski w klubie? Otóż najlepiej zacząć od wybrania lokalu, a następnie zarezerwowania w nim loży ( tak aby bez problemu wejść i zmieścić się nawet większą grupą). W tym przypadku musimy liczyć się z kosztami związanymi z zajęciem miejsca, Nie są one jednak zbyt wysokie, w szczególności gdy idziemy w kilka lub kilkanaście osób. W wielu klubach, często opłata rezerwacyjna jest zwracana “na barze”. Organizując wieczór kawalerski w klubie warto wziąć pod uwagę preferencję wszystkich uczestników, ale przede wszystkim gwiazdora wieczoru.  

Wieczór Kawalerski w tramwaju

Druga propozycja to nowość i zdecydowany HIT ostatnich miesięcy. Mowa tu oczywiście o wieczorze kawalerskim w tramwaju. Wyobraź sobie taki scenariusz imprezy: wspólnie  ze znajomymi  idziecie na dobre jedzenie, a stamtąd odbiera Was zabytkowy tramwaj w całości wynajęty do Waszej dyspozycji. W środku gra świetna muzyka, są kolorowe światła i oczywiście spory wybór wysokoprocentowych trunków. Co może pójść nie tak? W imprezowych nastrojach przejeżdżacie tramwajem przez najpiękniejsze zakątki starego Krakowa. Gdy Wasza nastroje wskazują na chęć dalszej zabawy możecie oczywiście przesiąść się do klubu gdzie będziecie kontynuować kawalerskie szaleństwa. Impreza w tramwaju to świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ jednocześnie możecie bawić się i zwiedzać miasto – jest to szczególnie fajne gdy na co dzień nie mieszkacie w Krakowie. Dodatkowo nie przejmujecie się takimi aspektami jak warunki atmosferyczne, przejazdy taksówkami czy rozproszenie grupy po mieście. Wszyscy jesteście razem i bawicie się wspólnie w jednym miejscu. Jest to na pewno bardzo oryginalne rozwiązanie i z naszego doświadczenia w skuteczne  w 100%. Zdjęcia z takiej imprezy na pewno zrobią furorę na Waszych facebookowych profilach. Warto sprawdzić usługi takich firm jak Tram Party Kraków – wieczory kawalerskie

Impreza w apartamencie

Ostatnia propozycja jest dedykowana osobom, które zdecydowanie nie przepadają za klubowymi klimatami , a najlepiej czują się na domówkach. Niestety najczęściej zwykła impreza w domu nie jest najlepszym rozwiązaniem na ten wyjątkowy wieczór, ponieważ nie wyróżnia się niczym specjalnym w porównaniu do zwykłych spotkań z kumplami. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu na przykład w Krakowie i tam urządzenie niezapomnianej zabawy. Taki wieczór również można w ciekawy sposób urozmaicić zwiedzając miasto, biorąc udział w różnych wydarzeniach lub odwiedzają escape room. Wszystko zależy od Waszych preferencji i ulubionego sposobu na zabawę.

Dodaj komentarz